Ulaşım Özgürlüğü 0 850 840 88 90 - 5532985555
SEPETİM 0.00 TL
150
Bebek BeslenmesiHamilelik0 - 6 Ay6 - 12 Ay

Hakkımızda

MamaMarketi.com Türkiye'de imal edilen ve yurtdışından ithal gelen bütün bebek mamalarının dağıtıcılığını yapmaktadır. 1994 tarihinden itibaren toptancılık yapan firmamız, 1998 tarihinden itibaren 22 kişi ile internet üzerinde e-ticaret platformunda yayın hayatına başlamıştır. Size en uygun ürünü, yine size uygun fiyatıyla, adrese teslim seçenekleri ile en hızlı şekilde göndermeyi hedeflemekteyiz.

Artık mağaza mağaza dolaşarak yorulmayacak ve vakit kaybetmeyeceksiniz. Zorlanmadan alışveriş yapmanın tadını çıkaracaksınız. Sizleri arağınız ürünler ile Mama Marketi üzerinden satın alma imkanı sunuyoruz.

Siz web sitemize girer, bir ürünü beğenirsiniz. Eğer ürünün değişik seçenekleri var ise bunu görsel olarak görebileceksiniz ve seçebileceksiniz. Ürünü seçtikten sonra tek yapmanız gerek sipariş formunu doldurmak. İşte her şey bu kadar..

Kuruluş:

Mama Marketi, Türkiye’nin her yerindeki hamilelerin ve 0-7 yaş arası çocuk sahibi annelerin aradıkları bebek beslenme ürünleri ekonomik fiyatlarla tek noktadan satın alabilmesini sağlamak amacıyla 1998’da kurulmuştur.

Yatırımcı ve Danışman Kadrosu:

Mama Marketi, şu anda 100’den fazla e-ticaret projesi bulunan Kuzi Mağazacılık A.Ş.'nin bir kuruluşudur. Mama Marketi bünyesinde, 22 kişiden oluşan bir ekip bulunmaktadır.

Vade farksız taksit, kapıda ödeme ve havale seçenekleri :

MamaMarketi.com’da kredi kartlarına vade farksız 12’ye varan taksit imkanı sunulmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yanında havale ve kapıda ödeme ile MamaMarketi.com zengin ödeme seçenekleri sunar. MamaMarketi.com, fırsat veya kampanya sitesi değil, aradığınız tüm ürünleri 365 gün 7/24 bulabileceğiniz bir sürekli satış sitesidir.

 

1-2 gün kargo süresi, hızlı ve zamanında teslimat, özenli müşteri hizmetleri

MamaMarketi.com ‘da tüm Türkiye’ye aylık yüzlerce sipariş gönderilmiştir. Ürünler  1-2 gün içerisinde kargoya verilmekte ve kaliteli, sağlam paketler ile en güzel şekilde teslim edilmektedir.

 

MamaMarketi.com’un çalışma prensibi :

Vizyonu, üyelerinin mutluluğuna verdiği önem, özenli ve zamanında sipariş gönderimleri ve sunduğu müşteri hizmetleri ile MamaMarketi.com her geçen gün büyümeye ve üyelerinin alışveriş deneyimini daha da iyi hale getirmek için çalışmaya  devam etmektedir.

 

Süprizler için bizi takip edin:

MamaMarketi.com ‘daki kampanya ve fırsatları takip etmek için http://www.mamamarketi.com/uyelik adresinden bültenimize üye olabilirsiniz.

Bize ulaşın:

Her türlü sorularinizla ilgili bize 0 506 162 23 23 numarali telefondan ve info@mamamarketi.com email adresinden ulaşabilirsiniz. 

Keyifli alisverisler dileriz...

10 10 215
SADECEWEB